FOTÍME TOČÍME
Fotíme a točíme celý svadobný deň. Samozrejmosťou je fotenie a natáčanie aj v iný deň podľa dohody.
Martin Straka Photography
Krásne svadobné video za super cenu.
Ľudová hudba Maradaš Škvarlovci Lipany
Priatelia aj vo fašiangovom období ĎAKUJEME za Váš záujem a sme radi, že aj napriek zložitej situácii myslíte na radostné chvíle a plánujete ich v budúcnosti zrealizovať. Bude nám cťou byť súčasťou Vašich životných udalostí v sezóne 2021 ako sú svadby, oslavy, koncerty a mnoho dalších udalostí. Ľudová hudba Maradaš Škvarlovci Lipany 2021
Hudobná skupina TORON Lipany
Priatelia aj vo fašiangovom období ĎAKUJEME za Váš záujem a sme radi, že aj napriek zložitej situácii myslíte na radostné chvíle a plánujete ich v budúcnosti zrealizovať. Bude nám cťou byť súčasťou Vašich životných udalostí v sezóne 2021 ako sú svadby, oslavy, koncerty a mnoho dalších udalostí. Hudobná skupina TORON Lipany 2021
Hudba lásky
Vypčujte si hudbu lásky dnes v pohodlí domova a onedlho možno aj na vašej svadbe.
Cimbalová ľudová hudba Popradčan
Aj v novom roku 2021 sme tu pre Vás kdekoľvek na Slovensku na Vaše svadby, plesy, firemné eventy, či jarmoky a festivaly... Tešíme sa na Vás! Viac informácií nájdete na našom webe www.popradcan.sk.
Hudobná skupina TORON Lipany
Aj v tomto roku sa chceme poďakovať všetkým naším priaznivcom. Príjemné prežitie vianočných sviatkov Vám želá hudobná skupina TORON.
Ľudová hudba Maradaš Škvarlovci Lipany
Maradaš Škvarlovci - Z tamtej strany jarka (Official Video 2020
Cimbalová ľudová hudba Popradčan
Aj na tejto svadbe sme v septembri stihli zahrať! Ďakujeme novomanželom Zuzke a Šimonovi, že si vybrali práve nás a za fotografie opäť ďakujeme Branislav Hanus fotograf :-)
Cimbalová ľudová hudba Popradčan
Máme tu ďalší fotonávrat k jednej z našich posledných svadieb, ktorá sa konala v Dargove na konci septembra! Mladomanželom ďakujeme, že si vybrali práve nás a za fotky ďakujeme fotoHD.sk :-)
Cimbalová ľudová hudba Popradčan
V tento nesvadobný víkend sa k jednej svadbe trošku vrátime, bola to jedna z našich posledných, na ktorých sme tento rok hrali a odohrávala sa v krásnom prostredí v Červenici pri Sabinove :-) Ďakujeme, že sme Vás mohli zabávať práve my a za fotografie ďakujeme Peter Rigo Photography :-)
Cimbalová ľudová hudba Popradčan
Svadobné soboty sa síce už skončili, ale my Vám prinášame krátky fotozostrih z výbornej svadby, na ktorej sme hrali ešte v auguste doma v Poprade! :-) Novomanželom ďakujeme, že si vybrali práve nás a za fotky ďakujeme fotografovi Branislavovi Hanusovi.