Hudobná skupina TORON Lipany
17.02.2019 19:08
Fašiangový ples Stará Ľubovňa 2019
Hudobná skupina TORON Lipany
05.02.2019 19:13
Hudobná skupina TORON - 20. Reprezentačný ples obce-KD Letanovce
Ľudová hudba Maradaš Škvarlovci Lipany
05.02.2019 19:12
Ľudová hudba Maradaš Škvarlovci - Svadba Spišská Belá (Hudba pri stoloch)
Ľudová hudba Maradaš Škvarlovci Lipany
03.02.2019 20:19
Rodinná oslava 70-tka Vyšné Ružbachy 2019
Ľudová hudba Maradaš Škvarlovci Lipany
03.02.2019 20:15
Rodinná oslava 60-tka Lipany 2019
Ľudová hudba Maradaš Škvarlovci Lipany
27.01.2019 20:35
Rodinná oslava 70-tka Ľubotín 2019
Ľudová hudba Maradaš Škvarlovci Lipany
13.01.2019 20:32
Svadba Spišská Belá 2019
Ľudová hudba Maradaš Škvarlovci Lipany
18.01.2019 18:18
Silvester Vyšné Ružbachy 2018
KyoPrint - svadobné oznámenia
20.02.2018 10:16
Svadobné stromy ako kniha hostí - skvelý svadobné doplnok, bez ktorého sa vaša svadba nezaobíde. Stačí už len požiadať vaše svadobné hostí, aby zanechali svoje jedinečné odtlačky na koncoch vetvičiek stromu. Veľkosť: A3, materiál: papier so štruktúrou plátna. Viac nájdete na http://www.kyoprint.sk/svadobne-doplnky/svatebni-stromy/.
Ján Jasenský - JMS štúdio
15.02.2018 13:15
Prečo je dobré nechať si fotenie svadobných portrétov na iný deň ako svadobný? Aj keď si myslím, že článkov na túto tému sa v minulosti popísalo už nespočetne veľa krát, rád by som Vám to, milí čitatelia, priblížil z toho môjho pohľadu. Drahí snúbenci, určite ste pri organizovaní svadobného dňa strávili dlhé chvíle, okrem iného, aj plánovaním fotenia svadobných portrétov. Existujú páry, ktoré sú stotožnené so zhonom a viac menej improvizovaným fotením portrétov, ktoré zvládnu za pár chvíľ, keď sa potajomky odkradnú z oslavy. Na druhej strane sú tu páry, ktoré uprednostnia čas strávený s priateľmi a rodinou, radi si užijú príjemnú oslavu, krájanie torty, hudbu a tanec. Vedia, že skutočná hĺbka emócií a nefalšovanej odovzdanosti jeden druhému sa odrazia na ich svadobných portrétoch, ktoré si zvolili v iný, menej rušný deň. Osobne, mám takéto fotenia najradšej, pretože nič nevyzerá na fotkách horšie ako svadobné šaty poliate vínom a nič nevyzerá tak dobre, ako fotografie s poriadnou prípravou. Napriek tomu však, síce pradoxne, ale predsa len musím priznať, že nieje vôbec podstatné či má nevesta perfektné vlasy a ženích dokonale vyžehlený oblek. Najkrajšie fotografie nedosiahnete len skvelým nasvietením, alebo dobrou retušou. Dôležité je to, že Vám do rúk dvaja mladí ľudia vložili svoju úplnú dôveru a že práve Vy ste tým človekom, ktorý má schopnosť zachytiť lásku, šťastie a súznenie dvoch duší v tej najrýdzejšej forme. Možnosť takéhoto fotenia sa mi naskytla pri Ivane a Pavlovi, ktorí si ma vybrali ako svojho svadobného fotografa. Paľo a Ivana mali svoj vysnívaný svadobný deň v ich rodisku, tu v Sabinove. Obaja sa mi však priznali, že si tajne zamilovali Prahu a ja som už vtedy tušil, že naša spoločná fotografická púť povedie práve tam. Pri fotení myslím, musíte byť tak trošku dobrodruh a nechať sa nahovoriť na čokoľvek. Mám rád výzvy a preto sme s Palim a Ivanou zorganizovali malý výlet do Čiech. . . . . . . . . . . Sú štyri hodiny ráno – všetci máme ešte trochu zlepené oči a zborovo zývame. Vo už vzduchu ale cítiť nepopierateľné očakávanie a vzrušenie z dňa, ktorý nás čakal. Vyberáme sa ešte tichým ranným mestom, všade je pokoj, počuť iba cvakanie uzávierky. Našou prvou zastávkou je metro, ktoré sa naopak hekticky hemží ľuďmi ponáhľajúcimi sa do práce. Škeríme sa jeden na druhého, vládne dobrá atmosféra a tak využijeme ruch prichádzajúcich a odchádzajúcich ľudí a urobíme zopár cvakov v dave. Naším cieľom je však slávny Karlov most, na ktorom je už aj napriek skorej rannej hodine celkom rušno. Stretávame zopár turistov, nejakých domácich a sem tam zahliadnem aj kolegu s fotoaparátom. Ranná Praha nám ponúka zaujímavú atmosféru, ponad most sa tajuplne prevaľuje hmla a tak sa chytám príležitosti a okamžite začíname fotiť. Scéna pre foťákom pôsobí takmer až filmovo, žiadne špeciálne efekty však nepotrebujeme. Pomaly vychádza slnko a ja cítim, že sa pred nami črtá sľubný, teplý letný augustový deň a vyhliadky na dobré fotografie. Veď..posúďte sami :)
KyoPrint - svadobné oznámenia
14.02.2018 13:07
Krásného Valentýna plného pohody a lásky přeje tým KyoPrint.
Maroš Markovič Svadobný fotograf
14.02.2018 11:15
Má zmysel robiť album fotografií zo svadby? Prečo sú svadobné albumy také drahé? A stojí za to vyrobiť si album svadobných fotiek? Dúfam, že sa na túto tému vám trochu osvetlím v nasledujúcom článku. http://marosmarkovic.sk/ma-zmysel-robit-album-fotografii-zo-svadby/